Sentez kuyum mağazaları, büyüklük ve ürün çeşitliliği bakımından Antalya’da alışveriş yapmak ve kendini şımartmak isteyen turistlerin ilgisini cezbedecek mağazalar arasında yer alır.

Kurulduğu günden itibaren markalaşma ve mağazalaşma faaliyetleri kapsamında, mücevher alanındaki uzmanlığı ve farklı tasarımlarıyla mağazalarını gezen ziyaretçilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

Alanında uzman bir ekiple yeni trendleri takip eden modern tasarımlarını, evrensel çizgilere uzanan estetik bir anlayışla Antalya Aksu ilçesindeki ana mağazası ve seçkin otellerdeki mağazalarında yerli ve yabancı turistlerin beğenisine sunmaktadır.

Sentez El Dokuma Halılar

Perge Jewels

Türkiye’nin en büyük mücevher mağazası olarak Perge Jewels, 12.000 m2’lik mağazasıyla misafirlerinin hayallerindeki kuyum & mücevher ürünlerini üretmeyi amaçlamaktadır.

Sentez El Dokuma Halılar

Otel Mücevher Mağazaları

Antalya Belek, Kundu ve Kemer bölgelerindeki benzersiz konaklama deneyiminin yanı sıra VIP misafirlere daha kapsamlı hizmet vermek amacıyla açılmıştır. Otel mağazasında satış yapılabildiği gibi; otel mağazasından rezervasyon yapılarak özel araçla Perge Jewels ana mağazasına shopping gezisi de yapılabilmektedir.