Sentez Turizm A.Ş., Türkiye çapında turistik mağazacılık hizmetleri vermek üzere sektördeki tecrübeli isimlerin bir araya gelmesiyle 1992 yılında kurulmuştur. Sentez Turizm, 25 yılı aşkın ticari faaliyetleri neticesinde turizmin farklı alanlarda hizmet veren; Türkiye’nin saygın turizm devleri arasında yer almaktadır.

Sentez | Hakkımızda

Sentez Turizm, günümüzün yenilikçi koşullarını esas alarak, halı ve kuyum özelinde turistik mağazacılık, seyahat acenteleri ve otelcilik kapsamında ise turizm hizmetlerini devam ettirmekte; müşteri memnuniyetini en iyi seviyede tutmayı amaçlamakta ve hizmetlerinin sürekli olarak iyileştirilmesi kapsamında çalışmalarını sürdürmektedir.

Sentez Halı mağazalarında bir yandan eski bölgesel üretimlerin canlandırılması hedeflenirken bir yandan da dünyanın en ince ve en kaliteli halılarının dokutulması ve ziyaretçilerin beğenisine sunulması sağlanmaktadır. Denizli, Avanos ve Antalya’da bulunan dev mağazalarda yabancı konuklara halı dokuma atölyeleri gezdirmenin yanı sıra, halıcılık ve Anadolu kültürü hakkında tanıtıcı bilgiler de sunulmaktadır.

Sentez Kuyum mağazalarında ise yüksek kaliteli taşlar, yaratıcı tasarımlarla bir araya getirilmektedir. Perge Jewels ana mağazası mücevher atölyeleri ve geniş mağaza salonlarıyla ziyaretçilerine eşsiz bir deneyim yaşatmaktadır.

Sentez Turizm, Halı ve Kuyum mağazalarında, tüm tanıtım ve pazarlama çalışmalarını farklı ülkelerden gelen ziyaretçilerin kendi dillerinde sunarak, özel bir hizmet vermeyi amaçlamıştır. Mağazalarda başta Almanca, Fransızca, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Çince olmak üzere toplam 22 farklı lisanda hizmet verilmektedir.