Doğayla iç içe keşfedilmeyi bekleyen bir otel… Konuklarını güler yüzlü ve tecrübeli ekibiyle karşılamayı ilke edinen ve Kemer-Tekirova mevkiinde bulunan Festival Otel; yerli ve yabancı misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaya hazırdır. Otel, Antalya havaalanına 70 km, Kemer merkezine 17 kilometre uzaklıktadır.
Sentez | FESTİVAL OTEL

11.000 m2’lik bir alan üzerine konumlandırılan Festival Otel yeşilliklerin içinde geniş ormanlık alanlarıyla huzurlu bir dinlenme alanına sahiptir. Ormanlık alanın içerisinde açık yüzme havuzu ve çocuk havuzu bulunmaktadır. Denize 200 metre uzaklıktaki konumuyla otelin kendi plajı da bulunmaktadır. Kahvaltı, geç kahvaltı, öğle yemeği, snack servis, çay saati ikramları, ala-carte akşam yemeği ve gece snack servis hizmetleri bulunmaktadır.

Tesiste; 132 adet standart oda, 8 adet otelden bağımsız villa oda, 9 adet aile odası bulunmaktadır. Çocuklar için Mini Club bulunmakta yetişkinler içinse bilardo, masa tenisi, langırt, gece kulübü gibi etkinlik alanları bulunmakla birlikte keyifli vakitler için de hamam ve sauna alanları bulunmakta, kuyum & mücevher mağazası, market, kuaför ve araç kiralama ihtiyaçları için de hizmetler sunulmaktadır.