Sentez Değerlerimiz
22 farklı lisanda üstün hizmet olanakları
Konusunda uzman kadromuz pek çok farklı dilde hizmet olanağı sunarak global duruşu destekliyor. Ekip arkadaşlarımız, kurdukları samimiyet ile tüm müşterilere kaliteli ve güvenilir hizmet sunarak onların adeta kendi ülkelerindeymiş gibi hissetmelerini sağlıyor.
Sentez Değerlerimiz
Günümüzün moda, dekorasyon ve tasarım anlayışına uygun zengin halı ve mücevher koleksiyonları
Mağazalarımıza gelen her misafire konforlu bir ortam ve kendi dillerinde iletişim kurabilmeleri amacıyla farklı lisanları öğreniyoruz. 22 dilde hizmet verebilmenin mutluluğunu yaşarken, başka dilleri de öğrenerek ekibimizi geliştirmeye devam ediyoruz.
Sentez Değerlerimiz
Her yıl yüz binlerce yabancı misafire ülkemizi en iyi şekilde temsil etme sorumluluğu
Ülkemize gelen konuklarımıza kendi kültürümüzü en iyi şekilde anlatmayı amaç ediniyoruz. Tarihi güzelliklerimizi, kültürümüzü, geleneklerimizi ve geçmişten günümüze gelen el sanatlarımızı konuklarımıza tanıtan konusunda uzman ekibimiz ile memnuniyeti her zaman ön planda tutuyoruz.
Sentez Değerlerimiz
Seyahat acenteleri ve tur rehberleri ile karşılıklı anlayış esasına dayalı çalışma etiği
İşbirliği içinde olduğumuz tüm paydaşlarımız ve takım arkadaşlarımız ile son derece profesyonel bir uyum içinde çalışıyoruz. Tüm hakların karşılıklı olarak korunmasına özen göstererek kaliteli hizmet anlayışı ve çalışma etiği kurallarına uyuyoruz.
Sentez Değerlerimiz
Her aşamada insan hak ve hürriyetlerine saygı
Ülkemize gelen tüm konuklarımızı aynı özen ve kaliteyle misafir ediyoruz. Konuklarımızın inançlarına uygun şekilde seyahat etmelerine olanak sağlıyor ve onları en güzel şekilde ağırlıyoruz.